Serwis kserokopiarek

Sprawny i szybki obieg dokumentów w obrębie każdego przedsiębiorstwa jest dziś niezbędny do tego, by prosperowało ono w optymalny sposób. Serwis kserokopiarek Alfamax z Warszawy pozwoli Państwu na zatroszczenie się o stan techniczny Waszych urządzeń służących do komfortowego kopiowania dokumentów i treści. Zajmujemy się zarówno regularną, bieżącą konserwacją, która pozwoli na utrzymywanie sprzętu w optymalnym stanie, jak i usługami renowacyjnymi w przypadku pojawienia się jakiejś usterki.

Obsługujemy największych

Nieustanny rozwój jest naszą filozofią, a poczynione inwestycje mają na celu wzbogacenie zakresu świadczonych przez nas usług. Rozległa wiedza oraz know-how wynikający z lat doświadczenia pozwalają nam na zaoferowanie kompleksowej usługi — również w kontekście marki sprzętu, z którym pracujemy. Obsługujemy zarówno urządzenia wiodących producentów światowego rynku, jak i bardziej niszowych, lecz za to silnie wyspecjalizowanych firm. Nasz serwis kserokopiarek zajmuje się naprawą urządzeń od producentów takich jak SAMSUNG, HP, CANON, XEROX, czy PANASONIC, a także wiele innych.

Zwiększ wydajność swoich maszyn

Prace regeneracyjne i naprawcze to nie tylko remedium na niedziałający sprzęt. Nawet jeśli nie mamy do czynienia z oczywistą awarią aparatury, długotrwała eksploatacja często prowadzi do obniżenia wydajności urządzenia. Zalegający kurz odkładający się na komponentach takich jak wiatraki chłodnicze oraz radiatory prowadzi do podwyższenia temperatury sprzętu, co znaczne obniża komfort pracy. Nasz serwis kserokopiarek świadczy także usługę czyszczenia i konserwacji sprzętu biurowego, w tym także drukarek, faxów oraz różnego typy urządzeń IT.

Serwis kserokopiarek to również doradztwo

W przypadku gdy dopiero planujesz zakup wyposażenia dla biura, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie merytoryczne naszych ekspertów. Dostosowanie infrastruktury sprzętowej do specyfiki lokalu oraz wykonywanych zadań ma niebagatelne znaczenie dla optymalizacji pracy placówki, dlatego możesz liczyć na nasze doradztwo.

Skontaktuj się z nami

W zakresie naszych usług znajduje się:

  • zdiagnozowanie problemu, ocena stanu części oraz ich wymiana,
  • usuwanie usterek,
  • instalacja urządzeń oraz poprawa wydajności ich działania,
  • czyszczenie wewnętrzne i zewnętrzne,
  • sprzedaż części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych do kserokopiarek,
  • fachowe doradztwo w zakresie napraw oraz wyboru urządzenia,
  • sprzęty zastępcze na czas naprawy Państwa urządzenia.

Zamów Serwis Kserokopiarek

Oferowany serwis kserokopiarek to optymalne wyjście w sytuacji, gdy chcecie Państwo ograniczyć koszty związane z koniecznością zakupu nowego sprzętu – regularna konserwacja zapewni wiele lat sprawnego działania. Świetnie sprawdzi się też w przypadku osób zawodowo świadczących usługi w zakresie powielania treści, którym sprawne urządzenia regularnie poddawane technicznym przeglądom są szczególnie potrzebne.

Na swoje usługi udzielamy gwarancji!

Nasza firma zapewnia nie tylko serwis kserokopiarek, ale zajmuje się też w analogiczny sposób takimi urządzeniami jak drukarki, faksy czy skanery. Zapraszamy do współpracy krótko- lub długoterminowej - zarówno Klientów indywidualnych, jak również firmy oraz instytucje.

Zamów Serwis

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.