Czyszczenie sprzętu komputerowego

Świadczone przez nas usługi czyszczenia i dezynfekcja urządzeń elektronicznych są profesjonalną usługą, wykonywaną przez specjalistów. Proponowane czyszczenie sprzętu komputerowego to rozwiązanie, w obrębie którego pozbędziemy się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń z Państwa sprzętu przy użyciu wysokiej klasy środków czyszczących, które ochronią je przed najbardziej rozpowszechnionymi typami zarazków i utrzymają w odpowiednim stanie.

Skontaktuj się z nami

Czyszczenie Sprzętu IT

Czyszczenie i konserwacja sprzętu komputerowego nie powinno stanowić problemu, kiedy elektroniki jest mało i dodatkowo masz w tym jakieś doświadczenie. W przypadku braku doświadczenia i sprzętu firmowego warto zrobić to samo co Twoi klienci, czyli powierzyć to profesjonalistom. Dlaczego warto postawić na nasze usługi?

Czyszczenie i dezynfekcja urządzeń elektronicznych to profesjonalne zabiegi wykonywane przez specjalistów. Mamy ponad 30 lat doświadczenia w kompleksowej obsłudze sprzętów elektronicznych. W naszej ofercie można znaleźć też usługi czyszczenia sprzętu IT w różnym wydaniu, zaczynając od komputerów, laptopów czy telefonów, kończąc na maszynach do hazardu czy bankomatach.

Proponowane czyszczenie sprzętu komputerowego to rozwiązanie, w obrębie którego pozbędziemy się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń z Twojego sprzętu przy użyciu wysokiej klasy środków czyszczących. Dzięki temu zyskasz pewność, że wykonane czyszczenie sprzętu komputerowego przebiegło zgodnie z planem, natomiast działanie jego samego będzie pewne i stabilne.

Jakie korzyści zapewnia regularne czyszczenie i dezynfekcja sprzętu IT?

Regularne czyszczenie laptopa z kurzu czy inne prace związane z czyszczeniem sprzętu IT to z pozoru błahe czynności, które mogą zapewnić Twoim sprzętom wiele korzyści . Oto podstawowe z nich:

  • Bezpieczeństwo i higiena w miejscu pracy – zdecydowanie wykonywanie zadań na wyczyszczonym sprzęcie będzie bezpieczniejsze niż w przypadku, kiedy znajdują się nam bakterie i wirusy.
  • Dłuższa żywotność infrastruktury biurowej – czyszczenie sprzętu komputerowego będzie w stanie zapewnić mu optymalne warunki pracy, dzięki czemu będzie on mógł dłużej Ci posłużyć.
  • Większa wydajność urządzeń – trudno byłoby uzyskać najlepsze możliwe wyniki w kwestii wydajności, kiedy przykładowo system chłodzenia sprzętu nie będzie działał wydajnie przez zgromadzony tam kurz.
  • Komfort i wygoda pracowników – cały Twój zespół z całą pewnością doceni, że myślisz o ich zdrowiu i starasz się zapewnić im jak najlepsze warunki w pracy.

Wirusy, bakterie – możesz się przed nimi lepiej zabezpieczyć

Podejście do higieny na całym świecie zostało mocno zmienione przez epidemię Covid-19. Obecnie każda osoba lepiej zdaje sobie sprawę z tego, że unikanie bakterii i wirusów to klucz do zapewnienia bezpieczeństwa zarówno sobie, jak i swoim bliskim. Czyszczenie sprzętu komputerowego z całą pewnością również się przyda – przecież myszka i klawiatura mają non stop kontakt z dłońmi, na których gromadzą się potencjalne zagrożenia.

Podobnie uciążliwy dla Twojego organizmu, co bakterie i wirusy, może być pospolity kurz. Pyły i zabrudzenia odkładające się wewnątrz i na powierzchni maszyn biurowych mogą powodować dyskomfort oraz problemy z oddychaniem. Długotrwałe narażenie na unoszące się w powietrzu drobinki kurzu może nawet prowadzić do wystąpienia lub nasilenia reakcji alergicznych. Kompleksowe czyszczenie i dezynfekcja sprzętu nie tylko usuwają zalegające zanieczyszczenia, ale również ograniczają przyleganie kurzu w przyszłości.

Zamów Czyszczenie Sprzętu IT

Kto potrzebuje czyszczenia sprzętu IT?

Czy profesjonalne czyszczenie sprzętu IT będzie potrzebne w Twoim przedsiębiorstwie? Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam. Weź jednak pod uwagę, że zlecenie tej czynności specjalistom może znacznie odciążyć Ciebie i Twoich pracowników, a Ty zwiększysz ogólny komfort pracy w swoim przedsiębiorstwie bez większego kłopotu.

Pamiętaj, że sprzęt IT to nie tylko komputery, serwerownie czy klawiatury – w skład naszych usług wchodzi również opieka nad takimi sprzętami jak terminale płatnicze czy bankomaty. Je także będziemy w stanie odpowiednio wyczyścić i zakonserwować, żebyś w przyszłości nie miał z nimi żadnego problemu.

Czemu warto skorzystać z czyszczenia sprzętu komputerowego u nas?

Jeśli szukasz specjalistów od czyszczenia sprzętu komputerowego w Warszawie lub jakimkolwiek innym mieście w Polsce – Łodzi, Wrocławiu, Opolu czy Katowicach – możesz się do nas zgłosić. Nasza firma mieści się w Warszawie, jednak realizujemy nasze usługi na terenie całej Polski.

Mamy ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży, co pozwala nam na klasyczne czyszczenie laptopa dla prywatnego klienta czy opieka nad ogromną serwerownią potrzebna większemu przedsiębiorstwu. Pomożemy Ci niezależnie od skali Twojego biznesu i ilości elektroniki, który będziesz chciał wyczyścić.

Nasi klienci Referencje

Skorzystaj z usług profesjonalistów przy czyszczeniu sprzętu komputerowego!

Wiesz już, że czyszczenia sprzętu IT w Warszawie ani w żadnym innym mieście nie musisz wykonywać sam – z chęcią Ci pomożemy. Pamiętaj również o tym, że nasze usługi to nie tylko kwestie związane z higieną i estetyką urządzeń. Będziemy mogli również rozwiązać inne Twoje kłopoty związane ze sprzętem, jeśli aktualnie się z nimi borykasz.

Zajmujemy się również inwentaryzacją sprzętów, dzięki czemu zawsze będziesz mógł wiedzieć, czy ich ilość się zgadza. Co więcej – podczas sporządzania ewidencji urządzeń przetestujemy je także pod kątem technicznym. Jeśli będziesz miał jakieś problemy z działaniem Twojego systemu IT – będziemy mogli je znaleźć i wyeliminować.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie naszych usług, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania z zakresu sprzętu oraz urządzeń elektronicznych!

 

SPRAWDŹ NAS!

Zamów Pokazowe Czyszczenie

W CELU UZYSKANIA SPECYFIKACJI TECHNICZNEJ
PROSIMY O KONTAKT Z DZIAŁEM HANDLOWYM

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.