O Firmie

Firma ALFAMAX działa na Polskim rynku od 1990 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się czyszczeniem, dezynfekcją  i serwisowaniem  sprzetu teleinformatycznego

Już 27 lat utrzymujemy urządzenia naszych Klientów w czystości eliminując kurz, roztocza i bakterie, które gromadzą się na sprzęcie IT. Świadczymy profesjonalne usługi serwisu sprzętu drukującego, czyszczenia i dezynfekcji komputerów, bankomatów i serwerowni, usuwając wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia przy użyciu wysokiej klasy środków czyszczących, które chronią urządzenia przed najbardziej rozpowszechnionymi typami zarazków i zapewniają ich sprawne funkcjonowanie.

Nasz profesjonalny i w pełni wykwalifikowany personel jest w stanie dokładnie wyczyścić i naprawić każdy element w państwa firmie.

Referencje od naszych zadowolonych klientów znajdziesz po prawej stronie na komputerze/laptopie lub na dole na urządzeniach mobilnych.

Wykaz usług świadczonych przez nasza firmę w zakresie czyszczenia i dezynfekcji

Wykaz usług świadczonych przez nasza firmę w zakresie serwisu sprzętu drukującego

       

Zasięg usług:

​Usługi wykonujemy na terenie całego kraju, A TAKŻE W NIEMCZECH 

Usługi realizujemy w z normą ISO 14644-1

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.