Czyszczenie Specjalistyczne

Wykonujemy usługi specjalistyczne, które wymagają odpowiedniego sprzętu do ich bezpiecznego oraz profesjonalnego wykonania. Podejmujemy się zadań, które trudno znaleźć w ofercie innych firm sprzątających bądź serwisujących. Jako eksperci w dziedzinie serwisu urządzeń biurowych, inwentaryzacji i czyszczenia sprzętu postanowiliśmy rozbudować naszą ofertę. Proponujemy wobec tego:

  • Czyszczenie Serwerowni
  • Czyszczenie Data Center
  • Ozonowanie biur i magazynów 
  • Czyszczenie odbłyśników lamp,
  • Czyszczenie tablic informacyjnych na lotniskach i dworcach,
  • Czyszczenie i dezynfekowanie automatów hazardowych.

Ponadto proponujemy nasze specjalistyczne usługi w zakresie montażu oświetlenia ledowego. Dysponujemy wiedzą oraz dużym doświadczeniem przy instalowaniu opraw oświetleniowych w tej technologii.

Skontaktuj się z nami

Jakie korzyści daje regularne czyszczenie?

Dezynfekcja kluczem do bezpieczeństwa

Powszechną bolączką wszelkiego typu urządzeń elektrycznych jest przywierający do ich powierzchni kurz. Zalegające pyły i drobiny mogą powodować trudności z oddychaniem oraz reakcje alergiczne — stanowią także przestrzeń dla rozwoju bakterii i roztoczy. Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników, rozszerzyliśmy nasze usługi specjalistyczne o kompleksową dezynfekcję chemiczną różnego rodzaju instalacji elektrycznych obecnych w przestrzeni publicznej.

Wykonujemy usługi w możliwie najkrótszym czasie i zapewniamy dogodne terminy realizacji. Obsługujemy klientów biznesowych, świadcząc usługi dla małych, średnich i dużych firm. Możemy je wykonać oddzielnie, jako usługi samodzielne, bądź jako dodatkową ofertę przy czyszczeniu sprzętu IT, bankomatów, serwerowni.

Zamów Czyszczenie

W celu uzyskania specyfikacji technicznej prosimy o kontakt z działem handlowym

Poproś o Specyfikację Techniczną

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.