Serwis drukarek

Kompleksowy serwis drukarek

Zależy nam, aby nasze usługi obejmowały możliwie najszerszy zakres prac konserwacyjnych i naprawczych infrastruktury sprzętowej biura. Wśród proponowanych przez nas zabiegów regeneracyjnych znajduje się także czyszczenie komponentów aparatury biurowej, połączone z procedurą dezynfekcji. Tego rodzaju zabiegi pozwalają usunąć warstwy zabrudzeń — głównie kurzu — odkładających się w newralgicznych miejscach danego urządzenia, takich jak otwory cyrkulacyjne czy wiatraki chłodnicze. Jest to prosty sposób, aby niewielkim kosztem nadać maszynie drugie życie.

Pracujemy z największymi

Przekrój obsługiwanych przez nas urządzeń zawiera maszyny wszystkich wiodących producentów obecnych na rynku. Pracujemy zarówno ze sprzętem gigantów szeroko pojętej branży IT, jak i bardziej niszowych marek o stosunkowo wąskiej specjalizacji. Nasz serwis drukarek to miejsce, w którym dokonasz naprawy urządzenia firm takich jak CANON, PANASONIC, XEROX, HP, czy SAMSUNG. Wykonujemy również przeglądy i prace konserwacyjne kserokopiarek i faxów.

Skontaktuj się z nami

Naprawa i konserwacja sprzętu firmowego

Sprzęt, dzięki któremu w prosty sposób można zaopatrzyć się w wersję papierową dowolnych cyfrowych danych jest dziś niezbędnym wyposażeniem praktycznie każdego przedsiębiorstwa. Serwis drukarek, z jakiego możecie Państwo skorzystać w zakresie usług naszej firmy, zapewni Wam spokój i poczucie, że w przypadku wystąpienia jakiejkolwiek usterki w urządzeniach, będziecie mieli się do kogo zgłosić.

Jakie korzyści daje Profesjonalny serwis drukarek?

 • pozwala znacząco ograniczyć koszty – choćby te związane z koniecznością zakupu nowego urządzenia
 • sprawia, że oprzyrządowanie zawsze będzie w pełni sprawne i, w efekcie, najbardziej efektywne i łatwe w użytkowaniu.

Zamów Serwis Drukarek

Chcąc spełnić oczekiwania Klientów
nasz serwis drukarek kompleksowo, oferując:

 • fachowe doradztwo w zakresie zakupu lub naprawy urządzenia,
 • dokładne diagnozowanie problemu,
 • naprawę sprzętu w miejscu jego użytkowania (chyba, że konieczne będą bardziej zaawansowane czynności),
 • części zamienne najwyższej jakości,
 • urządzenia zastępcze na czas naprawy Państwa drukarek.

Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy, gdzie mieści się również siedziba firmy. Zapraszamy do współpracy Klientów indywidualnych i biznesowych, instytucje, banki, szkoły, biura i wszystkich z Państwa, którzy macie jakiekolwiek problemy ze swoim biurowym sprzętem – działamy głównie jako serwis drukarek, ale naprawiamy również kserokopiarki, urządzenia wielofunkcyjne czy faksy.

Dlaczego my?

 • serwisujemy drukarki bez względu na ich markę,
 • działamy terminowo i większość problemów rozwiązujemy na miejscu,
 • zapewniamy konkurencyjne ceny,
 • posiadamy doświadczenie i wiedzę,
 • mamy dostęp do części zamiennych oraz urządzeń zastępczych.

 

Zamów Serwis

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.