Czyszczenie i dezynfekcja terminali POS

W oparciu o filozofię ciągłego rozwoju, nieustannie poszerzamy zakres świadczonych przez nas usług, niejako odpowiadając na potrzeby i problemy nękające naszych klientów. Jedną z takich właśnie gałęzi naszej działalności jest czyszczenie i dezynfekcja terminali POS, których podstawowym celem jest zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusów i drobnoustrojów chorobotwórczych w przestrzeni publicznej.

Skontaktuj się z nami

Jakie korzyści daje regularne czyszczenie i dezynfekcja terminali POS?

Niebezpieczeństwo, którego nie widać

Urządzenia do płatności elektronicznych, spotykane między innymi w sklepach spożywczych, stanowią newralgiczny punkt każdej placówki — zarazki na nich obecne mogą liczyć na bezpośredni kontakt z klientem nawet setki razy dziennie. Ekrany dotykowe oraz klawiatury do wpisywania kodu PIN są dotykane przez niezliczoną ilość użytkowników, dlatego tak ważne jest ich regularne odkażanie.

Zamów Czyszczenie Terminali POS

Zakres Oferty:

  • kompleksowe czyszczenie i dezynfekcja terminali POS,
  • regeneracja i naprawa infrastruktury technicznej,
  • profesjonalne doradztwo i wsparcie merytoryczne,
  • konserwacja sprzętu ograniczająca przyszłe zabrudzenia.

Poproś o Ofertę!

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.